Balıkesir’de Ulaşımı Kolaylaştıracak Yeni Köprü: Susurluk Çayı Üzerinde Buzağılık Köprüsü Açıldı

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, şehrin ulaşım ağını güçlendiren önemli bir projeyi daha hayata geçirdi. Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından başarıyla tamamlanan ve Susurluk Çayı’nın iki yakasını birleştiren Buzağılık Köprüsü, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’un katıldığı törenle hizmete açıldı.

3 milyon 682 bin lira yatırım bedeli ile 2015 yılında ihalesi gerçekleştirilen Buzağılık Köprüsü, bölgenin ulaşımında yeni bir dönem başlatıyor. Susurluk Belediye Başkanı Hüseyin Hızlıoğlu, yaptığı konuşmada köprünün, 2014 yılında verdikleri bir sözü yerine getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirtti. Yaklaşık 300 metre uzunluğundaki bu köprünün, 4 yıldır ulaşıma kapalı olduğunu ve Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’un desteği ile gerçekleştirilebildiğini ifade etti.

Buzağılık Köprüsü’nün açılışı, Balıkesir’de ulaşımın daha da rahatlamasına ve bölge halkının hayat kalitesinin artırılmasına katkı sağlayacak. Köprü, şehir içi ve şehirlerarası ulaşımı kolaylaştırarak, vatandaşların zamanından tasarruf etmesine olanak tanıyacak. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Buzağılık Köprüsü ile birlikte şehrin ulaşım altyapısını daha da güçlendirerek, vatandaşların hizmetine sundu.

Whatsapp
Sunko Proje Müşteri Hizmetleri
Sunko Proje Müşteri Hizmetleri
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1